1. HABERLER

  2. SİYASET
  3. Milletvekili Alkayış, Ak Parti Kahta İlçe Teşkilatı ile Bir Araya Geldi

Milletvekili Alkayış, Ak Parti Kahta İlçe Teşkilatı ile Bir Araya Geldi

Ak Kahta İlçe Başkanı Osman ÇETİNKAYA ve yönetiminin Ak Parti Genel Merkezi tarafından asaleten atanmasından sonra parti içi ziyaretler hızını kesmeden devam ediyor..

A+A-
Milletvekili Alkayış, Ak Parti Kahta İlçe Teşkilatı ile Bir Araya Geldi

Bu ziyaretlerin bir tanesini de Ak Parti Adıyaman milletvekili Av. Mustafa ALKAYIŞ gerçekleştirdi. Ak Parti Adıyaman milletvekili Av. Mustafa ALKAYIŞ beraberinde Ak Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Erkan BULUCU, Ak Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Ziya BAŞARAN , Kahta Koordinatörü Yakup İLHAN , Ak Parti Adıyaman İl Gençlik Kolları Başkanı Mevlut KUŞTEPE ve bir çok partili eşlik etti.
Ak Kahta İlçe Başkanı Osman ÇETİNKAYA’YI makamda tebrik eden Milletvekili ALKAYIŞ daha sonra ilçe başkanlığında bir araya geldiği partililere hitap etti. Ziyaret programında Kahta ve Adıyaman’ın parti programında ki yatırımları ve sorunları hakkında parti teşkilatını bilgilendirdi. Katılımcıların talep ve görüşlerini de uzunca dinleyen heyet program sonrası, programa iştirak etmiş Kahtalı hemşerilerimizi bir ,bir makam odasına kabul ederek özel görüşmelerde bulunuldu. Adıyaman Ak Parti Milletvekili Av. Mustafa ALKAYIŞ ilçe başkanlığında vatandaşlardan gelen talepleri kaydettikten sonra Ak Parti Kahta Belediye Meclisi Üyeleriyle özel bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Kahta’ya yapılan ve yapılması hedeflenen parti yatırım programı ve politikalarının aktarıldığı öğrenildi.
Milletvekilinin ziyaret programına eski Ak Parti İlçe Başkanları olan Bedir YENİ ve Engin AKEL’İN de katılması Ak Parti Kahta İlçe Başkanı Osman ÇETİNKAYA ve Yönetimi tarafından memnuniyetle karşılandı. Ak Parti İlçe Başkanı Osman ÇETİNKAYA Konuşmalarında da memnuniyetini ifade etti.
Ak Parti Adıyaman milletvekili Av. Mustafa ALKAYIŞ , Ak Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Erkan BULUCU, Ak Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Ziya BAŞARAN , Kahta Koordinatörü Yakup İLHAN , Ak Parti Adıyaman İl Gençlik Kolları Başkanı Mevlut KUŞTEPE , Ak Parti İlçe Başkanı Osman ÇETİNKAYA’NIN tertip ettiği taziye ve kurum ziyaretlerinde bulundular.
Taziye ziyareti sonrasında Kahta Adliye Sarayına da ziyarette bulunan heyet Kahta Cumhuriyet Başsavcısı Nurullah ŞAHİN’İ makamında ziyaret ettiler. Başsavcılık ziyareti sonrasında Ak Parti heyeti Adliye çalışanları ve Avukatlarla bir araya geldiler.
Programla ilgili açıklamada bulunan Ak Parti Kahta İlçe Başkanı Osman ÇETİNKAYA “ Milletvekillerimizin , il başkanı ve teşkilatının ziyaretlerini önemsiyoruz. Bu bizim için çok değerlidir. Sayın Ak Parti Adıyaman milletvekili Av. Mustafa ALKAYIŞ ‘IN bugün partililerimizle ve talepleri olan vatandaşlarımızla bir araya gelmesi , sorunların daha hızlı çözülmesi ve memleket meselelerinin daha başarılı sonuç bulması için çok önemli bir buluşmadır. Sayın vekilimiz halk günü edasında her vatandaşımızı bire ,bir dinlemesi ve ilgilenmesi Ak Parti’nin Kahta halkına verdiği değerin en güzel ispatıdır. Bizler sürekli bu ve buna benzer programlar gerçekleştireceğiz. Ak Parti sahadadır. İl ve İlçe Teşkilatlarıyla İl ve Belediye Meclis üyeleriyle ,Milletvekilleriyle sahada Kahta’nın nerde bir sorunu varsa yada Kahta ‘da yaşayan sıkıntı yaşayan nerde bir vatandaşımız varsa sorunun çözümü konusunda büyük bir gayret ortaya koymaktadır. Programında bir aksilik yaşamansa inşallah Cuma günüde Adıyaman Ak parti Milletvekilimiz Doç Dr. İshak ŞAN’I teşkilatımızda ağırlayacak ve vatandaşlarımızla bir araya gelmesine vesile olacağız. Ak Parti olarak Kahta’da tüm dinamik ve mercilerimizle beraber sahada olmaya devam edeceğiz “ dedi.
Katılım ve ziyaretlerinden ötürü Ak Parti ilçe Başkanı Osman ÇETİNKAYA “ Ak Parti Adıyaman milletvekili Av. Mustafa ALKAYIŞ , Ak Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Erkan BULUCU, Ak Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Ziya BAŞARAN , Kahta Koordinatörü Yakup İLHAN , Ak Parti Adıyaman İl Gençlik Kolları Başkanı Mevlut KUŞTEPE ve partililere “ teşekkür etti.


   

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.