1. HABERLER

  2. SİYASET
  3. YILDIRIM; Kahta'yı yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz

YILDIRIM; Kahta'yı yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Ak Parti'den Kahta Belediye Başkan aday adayı olan Musa Yıldırım “Vakit Kahta'mız için icraat vakti"dedi çalışmalarına başladı.

A+A-
YILDIRIM; Kahta'yı yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz

AK Parti'den Kahta Belediye Başkan aday adayı Musa Yıldırım; "İlçemiz Kahta'nın mevcut potansiyelini açığa çıkarmak, yeni atılım, yatırım ve istihdam alanları oluşturup ekonomik olarak canlandırmak, imar ve alt yapı sorunlarının çözüleceği, sosyal kültürel mekanların inşa edildiği, gençlerin, kadınların ve engelli bireylerin aktif bir şekilde yerel yönetimlerde temsil edildiği bir belediyecilik için bilgimle, tecrübemle ve ekibimle ilçemize katkım olacağını düşündüğüm için Ak Parti'den Kahta Belediye Başkanlığına talip olduğumu kamuoyu ile paylaşmak istiyorum."dedi
Başkan YILDIRIM; "Ülkemizin en güzel coğrafyasına, tarihi mekanlarına ve kadim medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan ilçemiz Kâhta, yerel yönetimde adaletli, liyakatli ve vizyoner yöneticilerin çalışmalarıyla hak ettiği seviyeye geleceğine inanıyorum.
Kahta'mızın sorunlarını biliyoruz, yeni projeler geliştirip, ilçemiz için kısa, orta ve uzun vadeli strateji belgeleri hazırlayacağız. Kahta'mızın ihtiyaçlarını gözeten ve hakkaniyete uygun yöntemlerle; şehir planlamayı, altyapı ve ulaşımı, kentsel dönüşüm projelerini, benzersiz şehirler hedefimizi, yeni nesil sosyal belediyecilik anlayışımızı, tasarruf ve şeffaflıkla, liyakatli kadrolarla, ortak akılla ve halkımızla birlikte yöneterek Allah'ın izniyle Kahta'mızı hep beraber yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz.
31 Mart 2024 yerel seçimleri için Ak Parti'den aday adayı olan bütün arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Rabbim bizleri sizlere mahçup etmesin. “Vakit Kahta'mız için icraat vakti" şiarıyla sizleri Allaha emanet ediyorum."dedi.


 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.